14 czerwca 2018 r. odbył się bal gimnazjalny, który był symbolicznym zakończeniem nauki w gimnazjum tegorocznych trzecioklasistów. Na uroczystość przybyli odświętnie ubrani trzecioklasiści, nauczyciele oraz rodzice.

Bal rozpoczął się polonezem.

Pięknie odtańczony polonez wzbudził wzruszenie i wiele emocji wśród rodziców i nauczycieli.

Młodzież zaskoczyła wszystkich pięknym wyglądem, gracją i dostojnością, z jaką tańczyła.

Przyszli absolwenci wyglądali wyjątkowo pięknie - uczennice wystąpiły w eleganckich sukienkach wieczorowych, a uczniowie w eleganckich garniturach.

Układ taneczny, który zaprezentowali gimnazjaliści nie pozostawiał nic do życzenia.

Liczne figury i zwroty w tańcu oraz urok osobisty tańczących przykuwały uwagę wszystkich obserwatorów.

Taniec wykonany przez uczniów z pewnością wycisnął nie jedną łzę wzruszenia u zebranych na sali rodziców, którzy byli także obserwatorami wydarzenia.

Wielką niespodzianką i niesamowitym zaskoczeniem dla uczestników balu był taniec łabędzi w wykonaniu uczniów klas trzecich.

W humorystycznym i zabawnym układzie chłopcy spisali się doskonale. Ich taniec wszystkich zauroczył!!! Być może, to właśnie balet jest ich powołaniem ...

Znalezione obrazy dla zapytania jezioro łabędzie

W dalszej części uroczystości przedstawiciele społeczności uczniowskiej podziękowali nauczycielom i rodzicom za poświęcony czas, naukę i opiekę.

Moment opuszczenia szkolnych murów to szczególna chwila nie tylko dla uczniów, ale również dla wychowawców i nauczycieli przedmiotowi, którzy przez 3 lata zdążyli nie tylko dobrze poznać swoich uczniów, ale także polubić.

W ich imieniu i swoim własnym z uczniami żegnała się dyrektor szkoły życząc im wielu dalszych sukcesów i powodzenia poza murami gimnazjum.

Następnie zgromadzeni udali się na poczęstunek i oczekiwaną dobrą zabawę.

Znalezione obrazy dla zapytania komersPodobny obraz   Znalezione obrazy dla zapytania komers

Wszystkim Absolwentom dziękujemy za trzy lata wspólnie dopisane do historii naszego gimnazjum

i życzymy

Znalezione obrazy dla zapytania powodzenia