img1 img2 img3 img3
  • uczy myślenia,
  • wspiera w rozwoju,
  • mobilizuje do aktywnego działania,
  • kształtuje postawy życzliwości,
  • uczy szacunku i tolerancji,
  • przygotowuje do odpowiedzialnego życia,
  • pomaga zrozumieć otaczający świat.
godlo
Jesteś tutaj: Start  >  Nasze osiągnięcia

  Nasze osiągnięcia

 

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2014/15.


Wyniki eliminacji gminnych

 

JĘZYK POLSKI

I miejsce – Katarzyna Dudzisz (kl. 3a) i Katarzyna Midura (kl. 3a)

III miejsce – Dorota Ormian (kl. 2a)


JĘZYK NIEMIECKI

I miejsce – Florian Białas (kl. 3c)

II miejsce – Marlen Sadlo (kl. 2c)

III miejsce – Patrycja Filipp (kl. 3b)


JĘZYK ANGIELSKI

I miejsce – Julia Świec (kl. 3c)

II miejsce – Katarzyna Dudzisz (kl. 3b)


HISTORIA

I miejsce - Bartosz Fiedeń (kl. 3b)

II miejsce – Katarzyna Dudzisz (kl. 3b)

III miejsce – Patryk Stańczak (kl. 3a)


GEOGRAFIA

I miejsce – Marta Dobrucka (kl. 2c)

II miejsce – Malwina Kilian (kl. 3b)

III miejsce – Marlen Sadlo (kl. 2c)


BIOLOGIA

I miejsce – Robert Marguła (kl. 2c)

II miejsce – Katarzyna Dudzisz (kl. 3b)

III miejsce - Ewa Skora (kl. 3c)


MATEMATYKA

I miejsce – Damian Kokot (kl. 3a)

III miejsce – Filip Cierpisz (kl. 3c)


FIZYKA

II miejsce – Daniel Polok (kl. 3a)

 

CHEMIA

I miejsce – Katarzyna Dudzisz (kl. 3b)

II miejsce – Dorota Ormian (kl. 2a)

III miejsce - Katarzyna Midura (kl. 3a)


  Do finału Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zakwalifikowali się:

Katarzyna Midura (j. polski)

Katarzyna Dudzisz (j. polski)

Florian Białas (j. niemiecki)

Marlen Sadlo (j. niemiecki)

Patrycja Filipp (j. niemiecki)

Filip Cierpisz (matematyka)

Damian Kokot (matematyka).


LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH


KATARZYNA DUDZISZ - LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

KATARZYNA MIDURA - LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

PATRYCJA FILIPP - LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FLORIAN BIAŁAS - LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

MARLEN SADLO - LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DAMIAN KOKOT - LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

 


  



 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2013/14.

 

Wyniki eliminacji gminnych

 

JĘZYK POLSKI

I miejsce – Alicja Wolniaczyk (kl. 3b)

II miejsce – Katarzyna Midura (kl. 2a)

III miejsce – Daria Slabik (kl. 3c)


JĘZYK NIEMIECKI

I miejsce – Patryk Gamrot (kl. 3a)

II miejsce – Julia Świec (kl. 2c), Krystian Jakubik (kl. 3b)

III miejsce – Susanna Pampuch (kl. 3b)


JĘZYK ANGIELSKI

II miejsce – Adam Gniot (kl. 3d)

IV miejsce – Paweł Kokot (kl. 3a)


HISTORIA

II miejsce – Patryk Stańczak (kl. 2a)

III miejsce – Bartosz Fiedeń (kl. 2b)


GEOGRAFIA

I miejsce – Alicja Wolniaczyk (kl. 3b), Daria Slabik (kl. 3c)

II miejsce – Malwina Kilian (kl. 2b)

III miejsce – Susanna Pampuch (kl. 3b)


BIOLOGIA

I miejsce – Daria Slabik (kl. 3c)

II miejsce – Alicja Wolniaczyk (kl. 3b), Adam Gniot (kl. 3d), Michał Kaczmarek (kl. 3a)


MATEMATYKA

I miejsce – Michał Kaczmarek (kl. 3a)

II miejsce – Robert Staroń (kl. 3a), Mateusz Karnas (kl. 3b)

III miejsce – Alicja Wolniaczyk (kl. 3b)


FIZYKA

I miejsce – Damian Kokot (kl. 2a)

III miejsce – Piotr Babiarz (kl. 3a)

 

CHEMIA

I miejsce – Daria Slabik (kl. 3c)

II miejsce – Alicja Wolniaczyk (kl. 3b)

 

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH


2015-02-24

Nasze
Certyfikaty
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

górastrzalka
gimnazjumsiolkowicePubliczne Gimnazjum w Starych Siołkowicach
ul. Klapacz 62
tel. 77 4692 038
fax. 77 4692 038
siolkowicegim@wp.pl
Start  |  Mapa Strony  |  Kontakt
 
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie WEBSONAL