img1 img2 img3 img3
  • uczy myślenia,
  • wspiera w rozwoju,
  • mobilizuje do aktywnego działania,
  • kształtuje postawy życzliwości,
  • uczy szacunku i tolerancji,
  • przygotowuje do odpowiedzialnego życia,
  • pomaga zrozumieć otaczający świat.
godlo
Jesteś tutaj: Start  >  Nasze osiągnięcia

  Nasze osiągnięcia

     W dniach 18.01.13r. – 22.02.13r. w naszej szkole odbyły się Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe.


 konkurs

Oto wyniki eliminacji gminnych

HISTORIA

I miejsce – Anna Lenart (PG Stare Siołkowice)

II miejsce – Elżbieta Łuczków (PG Kościerzyce), Kamil Bruchal (PG Kościerzyce)

III miejsce – Adam Koliweszka (PG Stare Siołkowice), Dawid Wołoszyński (PG Stare Siołkowice)

IV miejsce – Adam Gniot (PG Stare Siołkowice)

V miejsce – Daniel Piechaczek (PG Stare Siołkowice)


JĘZYK NIEMIECKI

I miejsce – Natalia Jakubik (PG Stare Siołkowice)

II miejsce – Alicja Wolniaczyk (PG Stare Siołkowice)

III miejsce – Patrycja Urban (PG Stare Siołkowice)

IV miejsce – Mateusz Gamrot (PG Stare Siołkowice), Nadina Blacha (PG Stare Siołkowice)

V miejsce – Patryk Gamrot (PG Stare Siołkowice)


JĘZYK ANGIELSKI

I miejsce – Daniel Pawelski (PG Kościerzyce)

II miejsce – Adam Gniot (PG Stare Siołkowice), Patrycja Ostrowska (PG Kościerzyce)

III miejsce – Anna Lenart (PG Stare Siołkowice), Natalia Ziółkowska (PG Stare Siołkowice)

IV miejsce – Monika Lasota (PG Kościerzyce)

V miejsce – Julia Rudnik (PG Stare Siołkowice)


TECHNIKA

I miejsce – Aleksandra Rudyk (PG Kościerzyce)

II miejsce – Dawid Kubis (PG Stare Siołkowice)

III miejsce – Angelika Woś (PG Stare Siołkowice)

IV miejsce – Daniel Piechaczek (PG Stare Siołkowice)

V miejsce – Gabriela Pasternak (PG Kościerzyce)


GEOGRAFIA

I miejsce – Natalia Kubis (PG Stare Siołkowice)

II miejsce – Kamil Bruchal (PG Kościerzyce)

III miejsce – Daria Slabik (PG Stare Siołkowice)

IV miejsce – Monika Lasota (PG Kościerzyce), Klaudia Jędrzejko (PG Kościerzyce)

V miejsce – Elżbieta Łuczków (PG Kościerzyce)


FIZYKA

I miejsce – Adam Koliweszka (PG Stare Siołkowice), Monika Lasota (PG Kościerzyce),

II miejsce – Dominik Ostrowski (PG Stare Siołkowice)

III miejsce – Dawid Kubis (PG Stare Siołkowice)

IV miejsce – Elżbieta Łuczków (PG Kościerzyce)

V miejsce – Paweł Kotysz (PG Stare Siołkowice)


BIOLOGIA

I miejsce – Daria Slabik (PG Stare Siołkowice)

II miejsce – Roksana Kanszczyk (PG Stare Siołkowice)

III miejsce – Natalia Kubis (PG Stare Siołkowice), Gabriela Pasternak (PG Kościerzyce)

IV miejsce – Agata Cofór (PG Stare Siołkowice), Angelika Woś (PG Stare Siołkowice)

V miejsce – Natalia Jakubik (PG Stare Siołkowice)

 

JĘZYK POLSKI

I miejsce – Roksana Kanszczyk (PG Stare Siołkowice)

II miejsce – Natalia Kubis (PG Stare Siołkowice), Elżbieta Łuczków (PG Kościerzyce)

III miejsce – Anna Lenart (PG Stare Siołkowice)

IV miejsce – Aleksandra Rudyk (PG Kościerzyce), Karolina Olszówka (PG Kościerzyce)

V miejsce – Monika Lasota (PG Kościerzyce)

 

MATEMATYKA

I miejsce – Adam Koliweszka (PG Stare Siołkowice)

II miejsce – Karolina Olszówka (PG Kościerzyce)

III miejsce – Patryk Gryszczyk (PG Stare Siołkowice)

IV miejsce – Monika Lasota (PG Kościerzyce)

V miejsce – Laura Jonienc (PG Stare Siołkowice)


CHEMIA

I miejsce – Daria Slabik (PG Stare Siołkowice)

II miejsce – Natalia Kubis (PG Stare Siołkowice)

III miejsce – Monika Lasota (PG Kościerzyce), Karolina Olszówka (PG Kościerzyce)

IV miejsce – Elżbieta Łuczków (PG Kościerzyce)

V miejsce – Robert Kuziel, Elżbieta Łuczków (PG Kościerzyce)

 


2013-02-27

Nasze
Certyfikaty
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

górastrzalka
gimnazjumsiolkowicePubliczne Gimnazjum w Starych Siołkowicach
ul. Klapacz 62
tel. 77 4692 038
fax. 77 4692 038
siolkowicegim@wp.pl
Start  |  Mapa Strony  |  Kontakt
 
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie WEBSONAL